Крисчън Маккафри от 49ers изглежда се моли преди рекорден мач
Снимка: foxnews.com
Fox News | 2023-11-25 | 18:41:03

Рънингбекът на Сан Франциско 49ers направи шоу в четвъртък вечер срещу Сиатъл Сийхоукс.

Двукратният Pro Bowler се втурна за 119 ярда на 19 носещи удара и отбеляза два тъчдауна на земята, поставяйки рекорда на франчайз 49ers за бързи тъчдауни за сезон, с 11, според .

Кристиан Маккафри, №23 от San Francisco 49ers, напуска терена, ядейки пуешко бутче, след като победи Seattle Seahawks с 31-13 на Lumen Field на 23 ноември 2023 г. в Сиатъл, Вашингтон. (Steph Chambers/Getty Images)

Преди мача, годеницата на Маккафри – Оливия Кулпо – сподели видео към своята история в Instagram на колениченето и изглежда, че се моли в ендзоната преди началото.

McCaffrey и годежът им в публикация в Instagram в началото на април.

Кристиан Маккафри (вляво) и Оливия Кулпо присъстват на 12-ите годишни награди на NFL в Symphony Hall на 9 февруари 2023 г. във Финикс, Аризона. (Итън Милър/Гети изображения)

Сан Франциско 31-13, първата победа за Деня на благодарността за организацията от 1972 г.

Макафри и съотборниците му празнуваха с класическо ястие за Деня на благодарността след преместването до 8-3 на годината.

„Това беше страхотно“, каза Маккафри, според ESPN. „Всъщност пуйката също беше много добра. Нямам представа как поддържаха всички ястия топли... но пуйката беше наистина добра, добре приготвена. Изобщо не беше суха и, както казах, все още беше гореща , което беше впечатляващо за 20 минути след мача."

Куотърбекът на 49ers хвърли 209 ярда, но получи прихващане, върнато за тъчдаун в началото на третата четвърт.

Purdy отскочи, поставяйки играта извън обсега в четвъртата четвърт с тъчдаун от 28 ярда на брандън Айюк, който бранд приемник.

Кристиан Маккафри, номер 23 от Сан Франциско 49ърс, се вижда преди мач срещу Сиатъл Сийхоукс на Лумен Фийлд на 23 ноември 2023 г. в Сиатъл, Вашингтон. (Steph Chambers/Getty Images)

„Лед във вените му. Той е толкова добър играч“, каза Маккафри за Пърди. „Той играе по цялото поле и гледам колко постоянен е отново в скупчването. Той никога не е твърде високо. Той никога не е твърде нисък. Винаги, когато държи топката в ръцете си, ако има игра, която трябва да се направи, той може направи го."

49ers спечелиха три поредни мача след серия от три загуби по-рано през годината.

Сан Франциско вече има преднина от два мача пред Сиатъл в .

Асошиейтед прес допринесе за този доклад.